HELE, ŘEKNI TO!

Koupit

Pracovní listy – ke stažení zdarma

řada Já se z toho picnu

Michaela Krýslová

Pepina jde vyvenčit pejska a v odlehlejší části parku narazí na pána, který se chová velice podivně. Asi by to měla někomu říct, jenže copak tohle se dá vyprávět? Vždyť by jí to nikdo nevěřil. Navíc by to ani říct nedokázala, protože jakmile si na toho chlápka vzpomene, hrůzou se jí sevře krk. Nakonec se Pepina přece jen svěří kamarádům a s překvapením zjišťuje, že není jediná, kdo něco podobného zažil. Postupně se dozvídá, jaká různá nebezpečí mohou děti potkat i jak se jim dá úspěšně čelit. A hlavně pochopí, že některá tajemství by si člověk opravdu neměl nechávat pro sebe. Protože když to řekne, ochrání tím nejen sebe, ale také ostatní děti.

S originálním textem synergicky souzní barevné ilustrace Jany Chroustové, které oslovují jak svou imaginací, tak pojetím humoru.

Součástí knihy jsou Pracovní listy. S jejich pomocí si děti zopakují a rozšíří nabyté poznatky tak, aby dokázaly dát člověku, který by se pokoušel narušovat jejich intimní hranice, jasné STOP!

Kniha je třetím titulem série o trampotách Pepiny Karáskové „Já se z toho picnu.“

Pro děti od sedmi let.

Formát 150 x 180, vazba V8a, rozsah 80 stran, barevné ilustrace včetně ilustrovaných předsádek.

ISBN: 978-80-88349-18-1

EAN: 9788088349181

MC: 49 Kč

Výukové video na téma prevence sexuálního zneužívání dětí určené pro žáky 1. stupně základních škol.

Autorka Michaela Krýslová a ilustrátorka Jana Chroustová dětem představují svou knížku „Hele, řekni to!“. Zábavnou formou dětem vysvětlují, jaký je rozdíl mezi hezkým a podivným tajemstvím, dobrými a špatnými dotyky, které části těla jsou intimní, co dělat v případě ohrožení i kam se obrátit o pomoc.

Scroll to top
Ověřeno MonsterInsights