Knihy na zakázku

Chcete vydat knihu vlastním nákladem? Rádi vám pomůžeme.
Vždy je lepší svěřit tvorbu a výrobu knih odborníkovi. Nakladatelství může zajistit odbornou redakci a jazykovou redakci textu, sazbu, tisk, distribuci a propagaci. Vše ve spolupráci s autorem, na základě předběžného rozpočtu.

Nakladatelství ale nabízí ještě něco navíc: v řadě případů můžeme realizovat knihu i po stránce obsahové. Zadáte nám téma (například místopis vaší obce, problematika vaší firmy, životopis, nabídkový katalog atd.). Vypracujeme koncepci, oslovíme autory... Příkladem takto vzniklé knihy je například rozsáhlá reprezentační publikace pro obec Zdíkov s názvem Zdíkovsko sobě.


Realizované knihy:

Útlá knížka reflexivní a meditativní poesie. Autorka do svých veršů vtělila upřímné osobní vyznání, prostoupené vírou v dobro i vyšší smysl lidského konání a sepětí osudu člověka s všehomírem. Synergicky s autorčinými verši působí barevné ilustrace íránsko-amerického malíře Freydoona Rassouliho, prodchnuté duchovností a súfickou mystikou.

Kniha doteky andělů

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro Obecní úřad Zdíkov jsme připravili reprezentační knihu o přírodě, dějinách, památkách a současnosti Zdíkovska. Kniha byla vydána k příležitosti výročí 700 let od první písemné zmínky (darovací listiny) Zdíkova a tří dalších vsí Zdíkovska (Branišov, Masákova Lhota a Zdíkovec).

Kniha vyšla v červnu roku 2018 a byla prezentována v rámci oslav tohoto významného výročí.

Think-thank Cesta - politologická ediční řada (studie, analýzy, monografie).

         

Spolek TAPATAN se zaměřením na čtenářskou gramotnost dětí – pro děti i dospělé Žižkovské strašidelno (česká a angl..verze) a pro děti Tetka vrána.

Národní technická knihovna – doprovodný katalog k výstavě Střeva měst

Divadlo Milenium – program k muzikálu Kladivo na čarodějnice s texty písní, kostýmními návrhy a fotografiemi.

V nové edici Prvosenka vydáváme knižní debuty. Jako první představujeme útlou knížečku autorky Hanky Součkové s názvem Amygdala.

Scroll to top